Focení nemovitostí

Jmenuji se Erik Šponar a specializuji se na profesionální fotografování nemovitostí. V první řadě si uvědomuji důležitost oku lahodících snímků, ať už jde o prodej nebo pronájem nemovitosti. Kvalitní fotografie nejenže upoutají pozornost potenciálních zájemců, ale také je přitáhnou k dalšímu prozkoumávání nabídky.

Mé služby jsou dostupné pro realitní kanceláře, ubytovací servery a všechny, kdo hledají profesionální fotografie pro své internetové stránky nebo sociální sítě. Nabídnout Vám mohu následující služby.

Fotografování:

  • Zajišťuji kvalitní snímky interiérů a exteriérů, které vyniknou při prezentaci nemovitostí na webových stránkách a sociálních médiích.

Virtuální prohlídka:

  • Nabízím zpracování virtuální prohlídky ze 360° fotek.

Fotografie z Dronu:

  • Pro jedinečné perspektivy nabízím fotografie pořízené z dronu, které dodají vašim nemovitostem unikátní vizuální rozměr.

Grafické Služby:

  • Kromě fotografií poskytuji i grafické služby spojené s prezentací nemovitostí, včetně úprav fotografií a tvorby propagačních materiálů.

Tvorba Internetové Prezentace:

  • S mými zkušenostmi v tvorbě webových stránek vám mohu pomoci vytvořit moderní a efektivní internetovou prezentaci pro vaše nemovitosti.

Vaše spokojenost je pro mě klíčová, a proto se snažím o individuální přístup a spolupráci. Rád bych se s vámi setkal, abychom společně našli optimální řešení pro prezentaci Vaší nemovitosti.

Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si schůzku. Těším se na spolupráci!

od 2500Kč
Focení nemovitostí
Nabízím fotografování nemovitostí. Základní balíček je 10 fotografií. Každá další fotografie 200Kč/ks. Fotografie dodávám upravené a v elektronické formě. Doprava zdarma do 15km od Králík, nad rámec účtuji 7Kč/km.

Rezervační formulář

  Total: