VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A INFORMACE

Objednáním služeb se automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumnění s nimi.
Doporučuji se předem podívat na mou tvorbu a udělat si tak představu o mém stylu focení. Pozdější reklamace ohledně mého stylu nebudou příjmuty.

 

Dodání fotografií

Všechny fotografie, které ode mne obdržíte, projdou profesionální grafickou úpravou (ořez, základní retuš, vyrovnání a vylepšení světel, stínů a celkové barevnosti). Dodací lhůta všech fotografií je 2-3 týdny bez započtení doby vašeho výběru (od celkové doby si vždy odečtěte dobu mezi obdržením náhledů a vaším výběrem). Vždy se snažím dělat maximum pro to, abyste je měli co nejdříve – obvykle je mám pro vás připravené během týdne. V případě nenadálých událostí si vyhrazuji tuto lhůtu prodloužit. Do týdne od termínu fotografování zasílám náhledy elektronicky ve zmenšené podobě s vodoznakem, ze kterých si konečný výběr provádíte sami. Počet fotografií v náhledech se odvíjí od spolupráce dětí či členů rodiny. Proto výše počtu fotografií v náhledech je individuální. Fotografie vkládám do uzamčené galerie, kam mám přístup pouze já a Vy. Dostanete odkaz pro přístup do této galerie. Vybrané fotografie obdržíte v plném rozlišení, v digitální podobě ve formátu JPG. V galerii, kterou vám posílám, je vždy ještě druhá složka, kde jsou fotografie upravené a doostřené pro vkládání na web / na FB. Prosím, pokud budete své fotky dávat kamkoli na web, použijte je z této složky, kde jsou právě k tomuto určené.

Neupravené fotografie a raw soubory neposkytuji !!!

 

Zveřejnění fotografií

Vyhrazuji si právo fotografie zveřejnit ve své Instagramové, Facebookové či webové stránce. V případě, že si nepřejete fotografie zveřejňovat, informujte mě o tom prosím v průběhu focení, nejpozději při jeho skončení.

Ceník

Ceny jsou uvedeny u jednotlivých balíčků. Částka, která je uvedena za vámi zvolený balíček je splatná ihned po focení. Platba probíhá v hotovosti, pokud je to jen trochu možné, částku si prosím připravte přesně. Platba za fotografie, které si případně vyberete nad rámec svého balíčku, probíhá platbou přes účet. Jeho číslo vám zašlu po vašem výběru.

Zrušení rezervace

V případě, že se na focení nemůžete z jakéhokoli důvodu dostavit, prosím, informujte mne předem. V případě špatného počasí se focení v exteriéru posouvá na nejbližší volný termín. Klient bere na vědomí, že pokud bude žádat o náhradní termín, bude mu nabídnut nejbližší možný volný termín s ohledem na aktuální fotografovu obsazenost termínů

Reklamace

Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky. Reklamovat je možné počet fotografií, který není shodný s uvedeným počtem v ceníku. Vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním není v žádném případě důvodem k reklamaci fotografií.

Autorské práva

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Total: